גיוס אשראי

גיוס אשראי

כסף הוא מנוע הקיום והצמיחה של כל עסק כיום. ללא כמות מספקת של כסף נזיל לא ניתן להניע מהלכים, לרכוש סחורה, לשכור מקום, לשלם חשבונות, לגייס עובדים ולשלם להם שכר וכמובן לא תוכלו להשקיע בפיתוח עסקי. במקרים רבים בית העסק יזדקק לאשראי נוסף, בין אם מדובר בתהליך ההקמה של העסק ובין אם מדובר בעסק שעובד באופן שוטף וזקוק לכסף לצרכים שונים (הגדלת תזרים, תשלום מהיר לספקים וגופים שונים). כדי לגייס אשראי בצורה נכונה המתאים בדיוק לצרכים שלך וליכולת ההחזר שלך נדרשת אסטרטגיה נכונה. תכנון נכון יוביל למהלך גיוס אשראי הנכון למידות ולמטרות שלכם.

תכנון נכון יוביל למהלך גיוס אשראי הנכון למידות ולמטרות שלכם:

תארו לכם מטוס שצריך לטוס 12 שעות בין ישראל לארה"ב אך יש לו דלק רק ל6-7 שעות טיסה. הכסף הוא דלק המטוסים של העסק שלכם ובלעדיו לא תוכלו להתקיים. לכן, במידה ותצטרכו לגייס אשראי נוסף לעסק תוכלו לפנות אל הבנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות, לגייס הון, כמו כן ניתן לבדוק זכאותכם להלוואה בערבות המדינה מהקרן לעסקים קטנים. על אף שאתם יכולים לפנות אליהם בעצמכם בדרך כלל, כדאי יהיה להיוועץ עם יועץ עסקי או יועץ פיננסי מקצועי, המתמחה בהיבטים הפיננסיים הן מהצד של הבנקים וגופי האשראי והן מהצד של בעל העסק, אך ניתוח מקצועי ונכון של כל נתוני העסק, האשראי הקיים שלו בתוספת האשראי המבוקש צריכים להתכנס לתוכנית עסקית בה הסיפור שלכם מוסבר לגורמי האשראי כך שיראו לנכון לאשר אותו ולאפשר לכם את ההתפתחות העסקית.

bg-03 copy
p4
טלי ואריאלה

כמה אשראי אתם באמת צריכים?

לפני שאתם רצים לקחת הלוואה מהבנק או מכל גוף אחר, חשוב להבין את המשמעות של גיוס אשראי לעסק שלכם. מדובר למעשה בהלוואה שצריך להחזיר אותה. כסף של מישהו אחר שאתם עושים בו שימוש כדי לקיים ולקדם את העסק שלכם אך תצטרכו להחזיר אותו בתשלומים חודשיים בתוספת ריבית. לכן, לפני נטילת אשראי לעסק אתם רוצים לבדוק כמה דברים:

  • כמה אשראי אתם באמת צריכים?
  • מה יהיו תנאי ההלוואה? (ריבית, עמלת פירעון מוקדם, פריסת ההלוואה)
  • מה יהיה ההחזר החודשי שתצטרכו להוסיף לסעיף ההוצאות הקבועות שלכם (לפחות בזמן הקרוב) והאם תוכלו לעמוד בו?
  • מה הבטחונות הנדרשים להלוואה?
  • מה סך האשראי שלכם אליו תתווסף ההלוואה?
  • מהו דירוג האשראי שלכם? דירוג האשראי של החברה?

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן למטה ונשמח לסייע לכם בבחינת סכום ההלוואה המתאים ביותר עבורכם ואף לעזור לכם לגייס אותו:

[leadercf7 campid="9363"]

בניית תוכנית עסקית:

לאחר שיש לנו את המספר המנצח של הסכום אותו אנו רוצים לגייס לטובת העסק שלנו נצטרך לבנות תוכנית עסקית. תוכנית זו היא בעצם גיליון שבו אנו מציגים לבנקים/חברת האשראי ממנה אנו רוצים לגייס את האשראי את העסק שלנו, התחום בו העסק פועל, המטרות שהגדרנו לטווח הקרוב ולטווח הרחוק, הוצאות והכנסות צפויות ועוד. תוכנית עסקית יכולה להיות ההבדל בין הצלחה וכישלון בגיוס האשראי לעסק והיא זו שתשרת אותנו ואת האינטרסים שלנו בוועדת האשראי של הבנק כאשר אדם או צוות מסוים ייבחנו את הבקשה שלנו. אנו, טלי ואריאלה, מתמחות בבניית תוכנית עסקית מקצועית ומלאה לעסקים. הניסיון הרב שצברנו במעל 4 עשורים משותפים בעבודות ניהול בבנקים מאפשרות לנו להכיר את המטבע משני צדדיו ועל כן אנו, כמי שהיו בוחנות בקשות אשראי , יודעות בדיוק מה הבנק/הגוף הפיננסי רוצה לשמוע ולקרוא, מה הוא בוחן, מה עשוי להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל אישור ועוד.

bg-03 copy
p3
p1

צרו איתנו קשר

זקוק לאשראי נוסף לעסק שלך?
אנו נשמח לעזור לך! השאר פרטים כאן למטה ונשמח לעמוד לשירותך.