ייעוץ משכנתאות

לפני שאתם הולכים לבקש משכנתא מהבנק קראו את זה

העולם הפיננסי רווי במונחים ומדדים שונים. העולם היום הופך לממוחשב ו"אוטומטי" יותר וכך גם קורה בשנים האחרונות בהתנהלות של הבנקים וגופי האשראי השונים. כולם מסתמכים באופן כמעט עיוור על דירוג האשראי שלכם. הבנת העסקה אליה אתם נכנסים, היכולת לממן את העסקה על הצד הטוב ביותר ובניה נכונה של תמהיל המשכנתא המדוייק (המסלולים האפשריים והחלוקה בינהם) בהתאם למשתנים השונים בחייהם הפרטיים והמקצועיים העשויים להיות בשנים הבאות, היא שתעשה את ההבדל בין משכנתא טובה ונכונה עבורכם לכזו שתעיק ותקשה עליכם בהמשך החיים. 

לעיתים אנשים עושים טעות בעת הפניה לבנקים, לא ברור להם כיצד לנסח את בקשתם בצורה נכונה מול הבנקים, מה צריך לעשות, כיצד להציג את עצמם ואת העסקה ומה הבנק באמת רוצה לשמוע, כך שבקשתם נדחית. לעיתים אף חוזרים על הטעות ועם אותה בקשה בדיוק פונים לבנק אחר. כידוע – משכנתא היא הלוואה גדולה ולשנים רבות ולכן אתם לא רוצים להקל ראש בבחירת המשכנתא המתאימה והנכונה עבורכם.

כאן בא לידי ביטוי הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים בעבודה וניהול בבנק, בניהול ועדות אשראי, התנהלות מול לקוחות פרטיים ועסקיים, מול חברות נדל"ן ומול גופים פיננסיים שונים, רק שהפעם נהיה בצד שלכם. את כל הידע המקצועי והניסיון שלנו נזקוף על מנת להשיג עבורכם את המשכנתא הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם, בתנאים הטובים ביותר בהתאם לנתונים האישיים שלכם במינימום זמן ומאמץ הנדרש מכם בהליך. נלווה אתכם באופן אישי בתהליך למען השקט והבטחון לו אתם זקוקים.

bg-03 copy
business-people-using-laptop-financial-charts-meeting-office
טלי ואריאלה
The report analyzes the growing business and pen on desk of financial adviser with city in background.

רוצה לקבל משכנתא המתאימה בדיוק לצרכים שלך ומשקפת את האינטרסים שלך?

[leadercf7 campid="9363"]

לכל שאלה והתיעצות, אנחנו כאן לשירותכם

משכנתא נכונה לוקחת בחשבון את שני צדי המטבע

מבחינת הלקוח

לראות את הצרכים המשתנים לאורך חיי הלקוח/ המשפחה עם התפתחות החיים היות ומדובר באשראי לעשרות שנים. לבנות תמהיל יפה ונכון יכול לשנות את כל העלות הישירה שתהיה ללקוח, באמצעות הפחתת ריבית (שזה ברור) והלוואות מותאמות לאופיו המיוחד של כל לקוח והצרכים המיוחדים שלו, שינוי ההכנסות עם התפתחות החיים והתקדמות בעבודה ובשכר ושינויים צפויים בהוצאות – ילדים, הורים, אירועים משפחתיים, טיולים ותענוגות החיים כי לא מפסיקים לחיות כשלוקחים משכנתא.

חסכון של משכנתא טובה יכולה לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים.

הידע מתוך השתתפות בוועדות אשראי והובלתן נותנות לנו יתרון מאוד משמעותי על פני אחרים.

מבחינת עסקת נדל"ן

היינו שם ואנו מדברות את השפה הבנקאית. אנו יודעות על התהליכים הפנימיים ואיך הבנק חושב. בהתאם לכך, בשיחה הראשונית והמעמיקה אנו מבינות מי הלקוח, מהו הרצון ומה הצורך שלו (לא תמיד יש מתאם בין הדברים) ובהתאם יודעות לבנות נכון את הבקשה, יודעות איזה גורם אשראי הכי יתאים לאותו המקרה ויודעות למקסם את הצד של הלקוח, הכל בשקיפות מלאה מול 2 הצדדים, הלקוח והבנק. 

מבחינת עסקת נדל"ן יש לנו ידע עולם רחב מאוד מבחינת סוגי עסקאות, סוגי קרקעות, רישום משפטי ועוד ויודעות לתת פתרון נכון לכל עסקה. ליווינו עסקאות רגילות ומסובכות כמו כינוס נכסים, בניינים שלמים, עסקאות של פירוק שותפות, עיר עתיקה ועוד. התנהלנו מול גורמים שונים כדי לעזור בסגירת עסקאות שנתקעו, עזרנו עם הידע והנסיון ודחפנו עד להשלמת העסקה.