ייעוץ וליווי עסקי

השיטה המנצחת והמוכחת שלנו תגלה לכם במהירות היכן העסק שלכם צריך שיפור

עבודה שיטתית, בשילוב אסטרטגיה נכונה, מהווה את הבסיס להצלחה עסקית ופיננסית. לאורך השנים נתקלנו באינספור בעלי עסקים שהבעיה המרכזית שלהן הייתה שהם מנווטים את העסק שלהם לעבר אזור לא מוכר ללא GPS. במילים פשוטות – בעלי עסקים הרוצים להוביל עסק להצלחה ללא תוכנית פעולה. לאורך השנים בנינו אסטרטגיה מקצועית שהוכחה כמוצלחת עם כל לקוח שליווינו לאורך הדרך ופועלת נהדר גם עבורנו. במסגרתה נבצע אפיון ומיפוי של האסטרטגיה הקיימת בחברה (אם יש כזו) ונבדוק אם השורה התחתונה העסק רווחי. לאחר מכן נרד לעובי הקורה וננתח את הפרטים לעומק כדי שאתם לא תצטרכו להתעסק עם מונחים מסובכים או אוקיינוס נתונים מעייף. נביא לפניכם את השורה התחתונה בשפה פשוטה וברורה שתציג לכם את הנקודות השונות בעסק שלכם המצריכות שיפור מידי, שיאפשר את השינוי המיוחל לצמיחת העסק ברמה המקצועית והכלכלית.

bg-03 copy
p4
טלי ואריאלה
 • הצעד הראשון

  בתהליך הליווי נאבחן את ההתנהלות בעסק שלכם, נבחן את האסטרטגיות ודרכי הניהול בעסק, נשאל שאלות מכוונות שיבנו בהתאם לעסק שלכם, נגלה מה ההרגלים שלכם בעסק ומה צורת העבודה הנהוגה בו כיום תוך כדי מחשבה על המקום בו אתם רוצים להיות לעסק שלכם

 • מיפוי

  מה עובד טוב ומה נשפר בעסק. נבחן בתחום הפיננסים את התזרים, התקציבים, תמחור, הלוואות, גביה. נבחן את נושא העובדים, מצבת כ"א בהתאם לצרכים וההתפתחות, שביעות רצון, רווחה, תגמול והשקעה בעובד. נבחן את נושא המכירות, תהליכי מכירה, חיבור למספרים, שיפור יחס פניה/מכירה, שימור לקוחות וגיוס לקוחות. מיתוג נכון ומבדל. נבחן את הניהול וארגון, חזון ומטרות, יעדים, ניהול תהליכים, שיטות עבודה, נהלים. נבחן את השיווק, התקציב העלות, התועלת והכדאיות מכל אפיק.

 • בניית תוכנית

  נבנה תוכנית אסטרטגית המתאימה לעסק שלכם ולאישיות שלכם, בה נלווה אתכם צעד אחר צעד. נכלול בתוכנית ייצוב העסק ובניית תוכנית פיתוח עסקי קדימה תוך בחינת הסביבה והתרחישים האפשריים, יישום והטמעת התהליכים.

 • ליווי אישי וצמוד לאורך כך הדרך

  נלווה אתכם יד ביד לכל אורך הדרך, החל מייצוג וליווי מול גופי האשראי והבנקים בגיוס אשראי לעסק, דרך ניתוח הפעילות של העסק ושיפור היעילות בתהליכי העסק ובקרב העובדים ועד להצלחה המיוחד ולחופש כלכלי.

רוצה לחולל שינוי בעסק שלך?

[leadercf7 campid="9363"]

תוך כדי התהליך כבר תתחיל להרוויח

לאחר שנים רבות של עבודה בבנק מול בעלי עסקים וראייה מקרוב של ההתנהלות הכלכלית והעסקית של עסקים רבים, בשילוב עם לימודי ייעוץ עסקי במרכז ניר דובדבני, למדנו כיצד לאבחן בצורה שיטתית ומקצועית את ההתנהלות בעסק. במסגרת הליך העבודה יחד נבחן את האסטרטגיות ודרכי הניהול בעסק, את השיווק, המיתוג ואופן העבודה בעסק וההתנהלות מול הלקוחות. נשים דגש על ההיבט הפיננסי ונסייע לכם עם הנשק הגדול ביותר שלנו – הידע והניסיון המקצועי בעולם הפיננסי של גיוס אשראי לעסקים וההיכרות של עולם זה משני צדדיו. נבנה תכנית תזרים כלכלית, נבחן את ההוצאות וההכנסות של העסק וכיצד להביאו לידי רווח ושגשוג שיספקו לכם, כבעלי העסק, שקט ונחת כלכלי ואישי.

במהלך העבודה נבדוק אם אתם מתמחרים נכון את המוצרים שלכם, אם אתם מציגים אותה בצורה נכונה מול הלקוחות שלכם, האם הפרסום שלכם ממוקד לקהל היעד הנכון עבורכם, נשאל שאלות מכוונות שייבנו בהתאם לעסק שלכם, נגלה מה ההרגלים שלכם בעסק ומה צורת העבודה הנהוגה בו כיום, תוך כדי מחשבה על המקום אתם רוצים להיות. נבדוק מה עובד ומה לא עובד בעסק שלכם ונבנה עבורכם תוכנית אסטרטגית מנצחת תוך ביצוע התאמות אישיות לצרכי העסק שלכם.

החלק החשוב ביותר – נלווה אתכם מעשית יד ביד לאורך הדרך ולא רק ברמה התיאורטית.   

bg-03 copy
p3
p1

הבלוג שלנו

מאמרים מקצועיים

לורם איפסום סיט אמט

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם.

קרא עוד »

לורם איפסום

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם.

קרא עוד »